jeżeli chcesz przybić mi piątkę i/lub posłuchać mojej prezentacji w kwietniu (2015)

English English

Rozesłałem abstrakt mojej nowej prezentacji „Wnioski wyciągnięte ze skalowania aplikacji” na kilka Call for Papers. Mimo, że czekam na wynik jeszcze dwóch CfP, to udało mi się dostać na jedną z konferencji, na której bardzo mi zależało. W związku z tym muszę teraz stworzyć i poćwiczyć prezentację. Możesz towarzyszyć mi w tej podróży w kwietniu podczas:

Będę bardzo wdzięczny za komentarze i sugestie po prezentacjach, bo mam nadzieję na prelekcję na większych konferencjach – hej Infoshare, do Ciebie mówię (-;

UPDATE: Jestem po dwóch prezentacjach i bardzo dziękuję za Wasze uwagi! Jeżeli kogoś nie było, a chciałby pomóc mi w przygotowaniach prezentacji poniżej znajdzie ich zapis video.


UPDATE 2:
Dziękuję uczestnikom 4Developers za oceny po mojej prezentacji za pomocą „klikaczy”!

  • głosów na tak: 21
  • głosów na nie: 6
Absolwent informatyki i MBA, od 4 lat pełni role managerskie w sektorze IT. Pracował w firmach o różnej wielkości: od małych startupów po korporacje, które zajmowały się różnymi dziedzinami IT (firmware, sterowniki sprzętu, mobile, eCommerce, social media, big data, rynki finansowe). Aktualnie senior dev-ops engineer w Nordea Capital Markets dostarczającym narzędzia dla rynków finansowych. Zaangażowany w organizację Trójmiejskiego Java User Group oraz w polską edycję Washington Business Week. Interesuje się ekonomią behawioralną i psychologią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.