jeżeli chcesz przybić mi piątkę i/lub posłuchać mojej prezentacji w czerwcu

W tym roku na konferencji Devoxx z Kubą Marchwickim mieliśmy prezentować „Niańczenie programistów vs. zarządzanie dziećmi”. Tym razem miało to być w języku Szekspira.

Miało być, bo Kuba, z powodu sił wyższych, nie będzie mógł pojawić się ze mną na scenie i tą wersję wystąpienia przełożyliśmy na przyszły rok. W końcu nie ma drugiej okazji żeby zrobić pierwsze wrażenie. W piątek, 22 czerwca, w Krakowie na scenie będę próbował sił samemu w naszym ojczystym języku. (-;

AKTUALIZACJA: Zapis wideo z Devoxxa jest dostępny. Możesz go obejrzeć na YouTube, slajdy dostępne na GitHubie.

Absolwent informatyki i MBA, od 8 lat pełni role managerskie w sektorze IT. Pracował w firmach o różnej wielkości: od małych startupów po korporacje, które zajmowały się różnymi dziedzinami IT (firmware, sterowniki sprzętu, mobile, eCommerce, social media, big data, rynki finansowe, agencja prasowa). Aktualnie team leader pracujący dla firmy, dostarczającej informacji na temat samochodów. Zaangażowany w organizację Trójmiejskiego Java User Group oraz w przeszłości polską edycję Washington Business Week. Interesuje się ekonomią behawioralną i psychologią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.