jeżeli chcesz przybić mi piątkę i/lub posłuchać mojej prezentacji w czerwcu

W tym roku na konferencji Devoxx z Kubą Marchwickim mieliśmy prezentować „Niańczenie programistów vs. zarządzanie dziećmi”. Tym razem miało to być w języku Szekspira.

Miało być, bo Kuba, z powodu sił wyższych, nie będzie mógł pojawić się ze mną na scenie i tą wersję wystąpienia przełożyliśmy na przyszły rok. W końcu nie ma drugiej okazji żeby zrobić pierwsze wrażenie. W piątek, 22 czerwca, w Krakowie na scenie będę próbował sił samemu w naszym ojczystym języku. (-;

AKTUALIZACJA: Zapis wideo z Devoxxa jest dostępny. Możesz go obejrzeć na YouTube, slajdy dostępne na GitHubie.

Absolwent informatyki i MBA, od 4 lat pełni role managerskie w sektorze IT. Pracował w firmach o różnej wielkości: od małych startupów po korporacje, które zajmowały się różnymi dziedzinami IT (firmware, sterowniki sprzętu, mobile, eCommerce, social media, big data, rynki finansowe). Aktualnie senior dev-ops engineer w Nordea Capital Markets dostarczającym narzędzia dla rynków finansowych. Zaangażowany w organizację Trójmiejskiego Java User Group oraz w polską edycję Washington Business Week. Interesuje się ekonomią behawioralną i psychologią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.